Obrázky Motivy Tetování

Obrázky a motivy tetování...

Dočasné Tetování

Tetování nemusí být nutně záležitostí na celý život. Pokud si nejste jisti nebo máte strach nechat si udělat skutečně pravé a trvalé tetování na celý život, můžete si před tím zkusit nechat udělat tetování dočasné. Životnost dočasného tetování je různá. Dočasné tetování vám může na kůži vydržet od několika dnů až po několik týdnů.

Nejznámějším typem dočasného tetování je tetování nalepovací. Nejčastěji se s ním můžete setkat v balíčku žvýkaček. Toto tetování je oblíbené hlavně u dětí. Inkous se přenese na kůži použitím vody. Toto tetování vydrží na kůži pouze několik dní, pak se smyje.

Dalším typem dočasného tetování je tetování Hennou. Tetování tohoto typu můžete znát například z dovolené u moře. Zde vám totiž místní obyvatelé tetování Hennou za poplatek udělají. Henna je červenohnědý prášek, který se získává z keře Henna, jež roste například v Asii nebo Africe. Henna se skládá z velkého množství pigmentů, které dobře drží na kůži. Smícháním vody s Hennou tak získáváme pastu, se kterou se dají dělat pěkná dočasná tetování, jež na kůži vydrží až 2 týdny.